Ksiega gosci


M.Baranowska-dyrektor Zespołu Szkół Morskich w Świ
01.02.2013

Dzięki firmie "VOLUNTA" biblioteka mojej szkoły wzbogaciła się w najbardziej potrzebne lektury, które ze względu na ograniczone finanse szkoły nie mogliśmy zakupić. Bardzo ważne jest to, ,że firma zakupiła te lektury o których zakup poprosiliśmy zgodnie z potrzebami naszej placówki. Dziękuję w imieniu uczniów i grona pedagogicznego. Marzena Baranowska -dyrektor Zespołu Szkół Morskich w Świnoujściu

H. Augustynowicz - dyrektor SP w Bogurzynie
04.02.2013

W imieniu nauczycieli, rodziców i uczniów pragnę serdecznie podziękować firmie VOLUNTA z Sosnowca za zorganizowanie akcji,znalezienie sponsorów i przekazanie  książek, które wzbogaciły księgozbiór podręczny w bibliotece naszej szkoły. Dziękując za miły kontakt telefoniczny z pracownikiem firmy deklaruję chęć dalszej współpracy.

J.Sarre - prezes stowarzyszenia CIS w Gliwicach
12.02.2013

W imieniu swoim oraz podopiecznych naszego stowarzyszenia obdarowanych brakującymi do właściwego rozwoju edukacyjnego podręcznikami,bardzo DZIĘKUJEMY Firmie VOLUNTA za znalezienie czasu,zorganizowanie zbiórki podręczników i ekspresowe ich przekazanie dzieciom.Doceniamy ogromnie wysiłek pracowników całej firmy,gdyż z autopsji wiemy z jak wielkim wysiłkiem i nakładem czasowym wiążą się takie akcje.Wszyscy z nich zawsze życzliwi.

Zarząd TPD Oddział Miejski Gliwice
12.02.2013

Zarząd Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Oddział Miejski Gliwice ogromnie dziękuje pracownikom Firmy VOLUNTA  za każdorazową życzliwość i pozytywny odzew na nasze potrzeby. W imieniu swoim oraz podopiecznych naszej świetlicy aktualnie składamy najszczersze wyrazy podziękowań za znalezienie darczyńców węgla na potrzeby ogrzania jednej z naszych świetlic. Dziękując za wyrozumiałość i otwartość serc deklarujemy chęć dalszej współpracy.

J. Chodorowski - dyrektor placówki
28.02.2013

W imieniu własnym, wychowawców, nauczycieli oraz podopiecznych Specjalistycznej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Parkowa" w Krakowie oraz nauczycieli Gimnazjum nr 59 składam podziękowania firmie VOLUNTA z Sosnowca za doposażenie naszej placówki w lektury szkolne i inne pomoce naukowe.

Izabella Madeyska-dyrektor ZOW Nr 2 Sosnowiec
20.03.2013

Dyrektor Zespołu Opiekuńczo- Wychowawczego Nr 2 w Sosnowcu, składa serdeczne podziękowania dla pracowników firmy "VOLUNTA", a w szczególności dla Pani Anny Tutaj za okazywaną pomoc, wsparcie i zrozumienie dla wielkich spraw małych dzieci. Zawsze możemy liczyć na Państwa pomoc w organizowaniu wycieczek oraz sponsorowaniu paczek świątecznych i okolicznościowych dla naszych wychowanków. Serdecznie dziękuję.

Halina Augustynowicz - dyrektor Szkoły Podstawowej
06.10.2014
Dzięki zorganizowanej po raz kolejny przez firmę VOLUNTA akcji, biblioteka naszej szkoły wzbogacona została aż o 63 pozycje lekturowe. W imieniu uczniów i nauczycieli serdecznie dziękuję za okazane wsparcie. Dziękuję również za rzetelne podejście pracowników Waszej Firmy do każdego pytania i prośby kierowanej przeze mnie telefonicznie lub za pośrednictwem poczty e-mail.
Lech Gumowski
02.11.2014
Szanowni Państwo! Prowadzę Rodzinny Dom Dziecka w którym mamy ośmioro dzieci, w wieku 16-21 lat /5 dziewczyn i 3 chłopaków/. Od nowego roku szkolnego mamy 1 studentkę na II roku studiów /ratownictwo medyczne/, 3 dziewczyny w liceum, 1 w technikum gastronomicznym, 2 chłopaków w szkole zawodowej i 1 w gimnazjum. Dzięki firmie Volunta nasze dzieci zostały zaopatrzone w podręczniki i przybory szkolne. Serdecznie dziękujemy firmie Volunta i wszystkim darczyńcom. RDD 87-100 Toruń, ul. Grudziądzka162
Sylwia Markowska
20.01.2015
Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Annie Tutaj, oraz wszystkim pracownikom firmy VOLUNTA, za podarowanie moim dzieciom uśmiechów na Święta. Wspólnie z mężem od ponad 9 lat prowadzimy Rodzinny Dom Dziecka i dzięki waszej pomocy to były chyba najcudowniejsze święta, podarowaliście naszym dzieciom prezenty, no i właśnie uśmiechy, oraz wiarę w dobro innych ludzi , w to ,że są ważne nie tylko dla nas. Dziękujemy za wasze wielkie serce .
Marcin Gawęda - wicedyrektor ds. opiekuńczo-wychow
30.11.2016
W imieniu pracowników i podopiecznych Zespołu Placówek Edukacyjno-Opiekuńczo-Wychowawczych w Wielkich Drogach składam serdeczne podziękowania firmie Volunta oraz wszystkim darczyńcom za znaczne wzbogacenie księgozbioru naszej placówki oraz pomoce dydaktyczne jakie otrzymaliśmy od Państwa. Pomoc z Państwa strony jest nieoceniona, a współpraca fachowa i rzetelna. Dziękuję
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Lublinie
01.06.2017
Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Lublinie. W imieniu nauczycieli, rodziców i uczniów pragnę serdecznie podziękować firmie VOLUNTA z Sosnowca za zorganizowanie akcji, znalezienie sponsorów i przekazanie książek, które wzbogaciły naszą szkołę. Otrzymaliśmy bardzo cenne książki, zgodnie z zamówieniem. Dziękując za miły kontakt telefoniczny z pracownikiem firmy, deklarację dalszej współpracy, życzę dalszej owocnej pracy na rzecz dzieci, aby mogły mieć radość.
Hospicjum "Ematia"
08.11.2017
Zarząd Otwockiego Towarzystwa Opieki Paliatywnej i podopieczni Hospicjum Domowego "Empatia" serdecznie dziękują firmie VOLUNTA, za okazanie pomocy i wsparcia , za zrozumienie potrzeb ludzi cierpiących..
Henryka Rewak- dyr ZSS w Lubiążu
08.11.2017
W imieniu całej społeczności Zespołu Szkół Specjalnych w Lubiążu, pragnę podziękować wszystkim pracownikom VOLUNTY za okazaną pomoc i ogromne serce. Dzięki Państwu nasza placówka została wyposażona w cenne pomoce dydaktyczne oraz materiały do zajęć terapeutycznych. Współpraca z Państwem to ogromna przyjemność. Życzymy Wam dalszych sukcesów licząc na owocną współpracę. Dziękujemy!!!!!!
Katarzyna Błaszczyk
08.11.2017
Zespół Szkół nr 5 w Poznaniu serdecznie dziękuje firmie "VOLUNTA" z Sosnowca za pomoc w zakupie książek popularno - naukowych oraz lektur szkolnych, wzbogacając w ten sposób księgozbiór biblioteki szkolnej. Dziękujemy za profesjonalne i miłe podejście do naszej prośby wsparcia oraz za życzliwość i zrozumienie w czasie dotychczasowej współpracy. W imieniu uczniów serdecznie dziękuje dyrekcja i grono pedagogiczne Zespołu Szkół nr 5 w Poznaniu.
Rodzinny Dom Dziecka M.M Szurdyga w Rzeszowie
08.11.2017
Bardzo dziękujemy za podręczniki, słowniki, lektury, rewelacyjne opracowania dla przedszkolaków i oczywiście za niezliczoną ilość zeszytów, kredek oraz innych potrzebnych rzeczy dla naszej szóstki. Dzięki Wam wraca wiara w ludzi, a i życie staje się trochę łatwiejsze.
Szkoła Podstawowa w Nowosielcach
21.11.2017
Społeczność Szkoły Podstawowej w Nowosielcach dziękuje Firmie Volunta za pomoce dydaktyczne, książki i drobne nagrody rzeczowe,które wykorzystane zostały do wzbogacenia biblioteki i nagrody w konkursach:)
Lech Gumowski, Rodzinny Dom Dziecka w Toruniu
27.11.2017
Szanowni Państwo, pragniemy z całego serca podziękować za podręczniki oraz przybory szkolne dla naszych dzieci. Dziękujemy również za dofinansowanie prezentów świątecznych. Dziękujemy i pozdrawiamy: Marzenna i Lech Gumowscy wraz z Agnieszką, Pauliną, Natalią, Darią, Karoliną, Michałem, Krystianem i Patrykiem
Szkoła Podstawowa w Bytyniu
15.12.2017
Pragniemy Państwu bardzo podziękować za wsparcie w szerzeniu czytelnictwa. To szlachetne działanie sprawia, że nasi uczniowie chętniej zaglądają do magicznego świata książek. Składamy także serdeczne życzenia z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia.
Lech Gumowski, Rodzinny Dom Dziecka w Toruniu
17.12.2017
Z całego serca dziękujemy za zaopatrywanie naszych dzieci w podręczniki i artykuły szkolne. Dziękujemy również za pomoc w zakupie prezentów świątecznych.

Dodaj wpis:

Autor
Treść wiadomości